Stolarz

Oferta pracy dodana przez: PZP Personel Sp. z o.o., w dniu: 2022-04-19

Stolarz

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Stolarz

Pełna treść ogłoszenia:

Zajmujemy się  rekrutacją pracowników dla sprawdzonych, niemieckich firm. Świadczymy wysokiej jakości usługi rekrutacyjne, mające zadowolić potencjalnego pracownika i  jego pracodawcę

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

Stolarz

Region zatrudnienia: Dolna Saksonia/Niemcy

Podstawowe obowiązki:

  • Praca na maszynach stolarskich, praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony firma pracy tymczasowej AMZ Personal GmbH lub zawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • Niemieckie zarobki
  • Dodatki za zmiany nocne oraz pracę w weekendy czy święta

Każdemu zatrudnionemu  gwarantujemy:

  • Pracę w stabilnej finansowo firmie , terminowość wynagrodzeń, płatny urlop
  • Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny, między innymi Kindergeld
  • Opłacanie składki emerytalnej i nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
  • Zakwaterowanie płatne i pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe (mile widziane) lub doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku
  • Posiadanie własnego samochodu w celu zachowania niezależności mobilnej
  • Komunikatywny język niemiecki

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres elblag@pzp-personel.pl                            lub www.pzp-personel.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Osnabrück

Wynagrodzenie: od 12,50-15,00euro/h/brutto

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: elblag@pzp-personel.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRadom.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty