Kierownik Zmiany w Logistyce Towarowej (k/m)

Oferta pracy dodana przez: PZP Personel Sp. z o.o., w dniu: 2021-04-06

Pełna treść ogłoszenia:

Zajmujemy się  rekrutacją pracowników dla sprawdzonych, niemieckich firm. Świadczymy wysokiej jakości usługi rekrutacyjne, mające zadowolić potencjalnego pracownika i  jego pracodawcę

Naszym klientem jest duża sieć sklepów w międzynarodowym sektorze handlu detalicznego                                                z artykułami spożywczymi, zatrudniająca ponad 100 000 pracowników. W niemieckich logistycznych centrach dystrybucji       zatrudnionych jest około 3000 pracowników

Kierownik Zmiany w Logistyce Towarowej (m/k)

 Doświadczony lub początkujący pracownik                                                                                                               Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Codziennym wyzwaniem jest zapewnienie kompletnego i terminowego zaopatrzenia supermarketów w Niemczech oraz dostarczanie klientom zróżnicowanego i świeżego asortymentu towarów . Pokaż swój talent i umiejętności w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw bezpośrednio w jednym z logistycznych centrów dystrybucji. Do wyboru jest siedem lokalizacji w całych Niemczech….

Obowiązki pracownika:

  • Odpowiedzialność za przyjmowanie towarów, magazynowanie i kompletację zamówień, za terminowe i kompletne dostarczanie towarów do załadunku
  • Przejęcie zadań związanych z zarządzaniem, kontrolą i monitoringiem
  • Analiza kluczowych zadań. Koordynacja i optymalizacja procesów pracy oraz zapewnienie standardów jakościowych
  • Odpowiedzialność za kierowanie personelem i planowanie zadań

Wymagania:

  • Dyplom z ukierunkowaniem na zarządzanie przedsiębiorstwem/logistyką lub ukończone szkolenie zawodowe w zakresie handlu/logistyki
  • Niezbędna znajomość języka niemieckiego i polskiego lub węgierskiego
  • Chęć zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w weekendy i święta.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, a najlepiej SAP
  • Prawo jazdy kat. B i samochód

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatek wakacyjny i premia świąteczna, 6 tygodniowy urlop/rok
  • Indywidualny awans poprzez szeroki wachlarz możliwości doskonalenia zawodowego
  • Wsparcie dla równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, np. elastyczne godziny pracy
  • Zniżki pracownicze oraz szeroki wachlarz świadczeń dodatkowych, np. zakładowy program emerytalny i świadczenia kapitałowe
  • Promocja zdrowia w przedsiębiorstwie, np. zajęcia rekreacyjne i fitness

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres elblag@pzp-personel.pl                                  www.pzp-personel.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Osnabrück

Wynagrodzenie: od 3300-4100 euro/mc/brutto

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: elblag@pzp-personel.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRadom.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty