Specjalista ds. ofertowania i przetargów

Oferta pracy dodana przez: Marlena Raczkowska Hropersonnel, w kategorii: Administracja biurowa

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Marlena Raczkowska Hropersonnel, w dniu: 2019-07-22

Pełna treść ogłoszenia:

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Przysucha/ k. Radomia

Nr referencyjny: P/PWK/2019

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie rynku i analiza konkurencji pod względem zamówień publicznych;
  • Przygotowanie dokumentacji związanej z ofertami, realizacją postępowań przetargowych zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych;
  • Wysyłanie zapytań ofertowych, prowadzenie korespondencji w zakresie przetargowym;
  • Tworzenie ofert przetargowych i handlowych, pozyskiwanie atrakcyjnych warunków handlowych;
  • Monitorowanie złożonych ofert i odpowiedzialność za terminowe składanie ofert;
  • Przygotowanie ofert i odpowiedzi na zapytania ofertowe klientów.

Wymagamy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność czytania i interpretacji aktów prawnych;
  • Znajomość MS Office, w szczególności MS Excel;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i aktywność w działaniu;
  • Znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych będzie atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dobrze rozwijającej się firmie;
  • Umowa o pracę na czas określony;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia)
  • Możliwość rozwoju, szkolenia;
  • Niezbędne narzędzia pracy;