Przedstawiciel Handlowy

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Ph, w kategorii: IT

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Ph, w dniu: 2019-12-25

Pełna treść ogłoszenia:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy
Opis stanowiska pracy

Masz doświadczenie w sprzedaży? Może chcesz się nauczyć sprzedawać? Potrafisz komunikować się z ludźmi? Szukasz pracy? Może chcesz zmienić dotychczasową?
W związku z rozwojem działu handlowego poszukujemy osób na stanowisko:
Opis stanowiska
Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Indywidualnych.
Prezentowanie oferty handlowej Klientom.
Realizacja celów sprzedażowych.
Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio w Firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych,
- system bezpłatnych, profesjonalnych szkoleń,
- dostęp do pomocy marketingowych,
- atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa  plus prowizja, plus premie.
- elastyczne godziny pracy,
- możliwość awansu i utworzenie własnej grupy sprzedażowej,
- samochód służbowy.
Wymagania:
- konsekwencja i nastawienie na cel,
- zdolności organizacyjne
- wytrwałości w dążeniu do celu,
- otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
- prawo jazdy kategorii B,
- mile widziane doświadczenie w pracy przedstawiciela
handlowego

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Radom

Wynagrodzenie: 4000

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 727713267

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRadom.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty