PRACOWNIK PRALNI WODNEJ

Oferta pracy dodana przez: Delfinek Radom, w kategorii: Pozostałe

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Delfinek Radom, w dniu: 2019-03-16

Pełna treść ogłoszenia:

Pralnia „Delfinek” to firma usługowa z wieloletnim doświadczeniem obsługująca klienta indywidualnego i biznesowego. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie dbając o jakość od samego początku procesu technolologicznego, aż do momentu przekazania usługi do Klienta. To filar, na którym od 15 lat budujemy swoją markę.

W związku z powiększającym się rynkiem oraz rozbudową sieci oferowanych usług poszukujemy pracownika do pracy w trybie zmianowym.

Miejsce pracy: Radom

Zadania:
*Segregowanie ubrań, pościeli,
*Przygotowanie rzeczy do prania, suszenia, maglowania,
*Składanie, pakowanie pościeli,
*Obsługa maszyn pralniczych.

Wymagania:
*Samodzielność, dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
*Umiejętność pracy w zespole,
*Doświadczenie w w/w zawodzie mile widziane.
Jeżeli go nie masz, nic nie szkodzi. Szkolenie i wdrożenie gwarantowane.

Oferujemy:
*Pracę w dynamicznym zespole w firmie o wysokiej pozycji na rynku,
*Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań,
*Niezbędne narzędzia pracy,
*Wdrożenie w procedury firmy,
*Stabilne warunki zatrudnienia.

Jeżeli chcesz pracować w zgranym zespole, masz dużo zapału i chęci do pracy…
DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, CZEKAMY NA CIEBIE
Zapraszamy do wysyłania cv delfinek.radom@gmail.com

Kolejnym etapem jest rozmowa rekrutacyjna.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami, jednoczenie prosimy o dopisanie klauzuli poufności dla celów rekrutacyjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dodatkowe informacje:

Wymiar czasowy pracy: Pół etatu

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Dodatkowe wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 784-861-036

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRadom.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty